ФОТО: Насмеана од уво до уво - поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски позираше до Саша Ковачевиќ

Македонската манекенка и поранешна сопруга на пејачот Даниел Кајмоски, Кристина Димитриевска, одлучи да сврти нов лист во животот после разводот со пејачот и да се посвети максимално на својата кариера.

Кристина сними и своја песна, а сега покажа дека направила драстична промена - од бринета станала русокоса.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографии со новата фризура во друштво на Саша Ковачевиќ.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina (@kristina.dimitry) on Sep 19, 2019 at 1:41am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

#aboutlastnight

A post shared by Kristina (@kristina.dimitry) on Sep 19, 2019 at 2:02am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.10.2019 - 13:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега