ФОТО: Нашата фолкерка е прва другарка со Тања Савиќ

Сузана Гавазова која веќе извесен период работи во Белград каде снима песни на српски јазик на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со Тања Савиќ, а под истата напиша:

-Има луѓе со кои се чувствуваш добро во нивно друштво… необично и инспиративно. Саша Лазиќ и Тања Савиќ. Поздрави и бакнежи од сите нас, стои во постот на Гавазова.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 16:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега