ФОТО: Направи драстична промена - Елена Ристеска сега е русокоса

Македонската поп-пејачка Елена Ристевска има нова, руса боја на косата. Таа на Инстаграм се пофали дека сега е блондинка. Елена откри дека го сменила имиџот во студиото на нејзиниот долгогодишен пријател и соработник, Даниел Николовски. Тој повеќе од десет години се грижи за нејзината шминка и фризура.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2020 - 10:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега