ФОТО: Накова со длабоко деколте- бујните гради на изволте

Атрактивната и провокативна гевгеличанка, моделот и поранешна ријалити учесничка, Александра Накова, стана газдарица на бутик во родната Гевгелија.

Накова за свеченото отварање избра провоктивен стајлинг со длабоко деколте.

Манекенката ги пречека гостите во црно кусо коктел фустанче и деколте до папокот.

Вистински рај за очи:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2021 - 14:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега