ФОТО: Најзгодната албанска ТВ презентерка покажа со што располага

Таа е една од најкоментираните албански телевизиски презентерки. Станува збор за шармантната русокоса, Виола Спиро, која е позната по својата природна убавина.

Водителката на спортската емисија “Спорт Плус” која се емитува на албанската телевизија Клан, повторно ги покажа совршените линии на нејзиното тело.

Таа изгледа толку совршено во најновата фотографија објавена на Инстаграм, облечена во син фустан и патики. Не само што е облечена стилски, туку Виола изгледа и фантастично.

 

 
 
 
View this post on Instagram

weekend mood in @revolve #dress @lacademie_

A post shared by V (@violaspiro) on Sep 15, 2019 at 9:05am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by V (@violaspiro) on Sep 4, 2019 at 10:28am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by V (@violaspiro) on Jul 30, 2019 at 8:43am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2019 - 12:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега