ФОТО: Најубавата црнка се соблече гола среде пустина

Светскиот модел Наоми Кембел на својот „Инстаграм“ профил објави фотографија на која позира целосно гола среде пустина во Кенија. Моделот се сликаше за потребите на британски „Вог“.

Манекенката за кратко време добила половина милион лајкови, и преку шест илјади пофални коментари. Прва и честиташе нејзината колешка и пријателка Ирина Шајк.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 20:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега