ФОТО: Најплатената манекенка на светот го покажа лицето без шминка

Откако е во водите на модата, кендал Џенер е најплатена манекенка, а сега сестрата на Ким Кардашијан го покажа лицето без шминка.

 

Таа во едно интервју кажа дека е пребирлива и дека не прифаќа секакви понуди, а колешките и се налутија за тоа, велејќи дека таа не го цени трудот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2020 - 14:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега