ФОТО: Најдобрата другарка на Карлеуша покажа дека има одличен стил - ја засени пејачката на заедничката фотографија

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша на Инстаграм објави фотографии со кои покажа дека ужива со своите најдобри пријатели, а нејзините следбеници веднаш забележаа дека нејзината другарка Јована Дакиќ и тоа како има стил, а и одлично изгледа.

Под фотографијата која пејачката ја објавила се нижеле само комплименти.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

Lovely day  With my best friends

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Sep 17, 2019 at 8:21am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.09.2019 - 21:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега