ФОТО: На социјалните мрежи фотографии од 5 лица кои изгледа како да имаат пиштол

Корисниците на социјалните мрежи објавуваат фотографии од 5 лица кои во рацете изгледа како да држат оружје. Иако фотографиите се матни и не може со сигурност да се тврди за сите петмина, факт е дека најмалку 3 лица носат огнено оружје. Приведено е само 1 лице. 

07.07.2022 - 12:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега