Фото: На македонски паркинг може да се види и ова

 

На Ѕидот на сообраќајниот срам се појави фотографија од паркинг на кој паркинг место се чува со када.

Навистина се може да се види во Македонија.

 

 

 

22.03.2018 - 22:22
Фото: 
паника.бе

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа