Фото: На македонската пејачка заштитен знак и беше црната коса - сега стана русокоса

Македонската фолкерка Тања Јовановска Трајкова која цел живот е црна, реши да направи голема промена.

Таа се реши да стане русокоса, па објави фотографија на социјалните мрежи.

 

 

 

17.05.2018 - 20:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега