ФОТО: На Лила едвај ѝ ги собра градите во градникот

Водителката Лила Филиповска повторно „предизвика бура“ на Инстаграм, откако сподели фотографија на која е сликана во градник од тантела.

Под фотографијата таа напиша „Подобро да те мрзат за тоа што си, отколку да те сакаат за нешто што не си“. 

 

 
 
 
View this post on Instagram

It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not Photo by @amel_amed

A post shared by @ lilafilipovska on Jan 9, 2019 at 10:26am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2019 - 22:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега