ФОТО: На 60. години холивудската актерка позираше пиштол гола

Деми Мур на 56 години гола на насловна страница. Славната актерка Деми Мур позирала гола за октомврискиот број на списанието „Harper’s Bazaar“ носејќи само розов шешир и дијамантска нараквица.

Изгледа прекрасно и старее како виното.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.09.2019 - 13:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега