ФОТО: На 6 години позираше за „Вог“ - сега има 18. години и е вистинска убавица

Некогаш најубавото девојче на светот, Тајлен Блонду, го прослави 18-тиот роденден и стана убава девојка која ужива на плажа со момчето.

Тајлен е во моментов на Карибите со момчето, Ди-Џејот Милане Мерите.

Двајцата уживаат, па така младата Французинка, која повеќе од една деценија е во шоу бизнисот, не ја симнува насмевката од лицето.

 

Блонду ја стекна светската слава како шестгодишно девојче кога се појави на насловната страница на магазинот Вог.

Освен тоа, беше детска манекенка за познатите модни брендови како Долче и Габана и Л’Ореал . Сега има и своја модна линија Heaven May.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 23:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега