ФОТО: „Моето ново бебе“ - Аделина Тахири го покажа новиот член на семејството

Пејачката Аделина Тахири Марков  на својот Инстаграм профил сподели дека во нејзиното семејство има нов член, а тоа е кучето Симба.

„Моето ново бебе, Симба, напиша Аделина во описот на фотографијата на која позира со својот померанец.

 
 
 
View this post on Instagram

My new Baby (fluffy boy) Simba 

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on Jun 2, 2020 at 8:56am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.06.2020 - 17:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега