ФОТО: Министре што е со Вашиов правопис?

Министре ваква просФета не ни треба нели. На тој тим од експерти за односи со јавноста, Твитерот не смее да трпи. 

 

 

 

 

07.12.2017 - 11:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа