Фото: Министерот се преполови

Шефот на српската дипломатија, Ивица Дачиќ, буквално се преполови. Како што вети пред неколку години, тој навистина и ослабна, пишуваат српските медиуми.

Во една прилика истакна дека ослабел поради проблеми со висок шеќер.

 

 

 

 

20.06.2018 - 18:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега