ФОТО: Минијатурна глава, а тело огромно - сепак сите гледаат во џиновските силикони на Сораја

Српската старлета Сораја Вучелиќ е една од најпознатите старлети на Балканот, која прва започна со таа „професија“ на овие простори. Од првото појавување на Сораја во јавност, до денес, старлетата има направено драстични промени на своето тело и лице и скоро веќе и не наликува на себеси.

Градите и зголеми толку многу, што нејзината глава е буквално помала од нив.

На сите нејзини фотографии на социјалните мрежи, таа изгледа како нереална кукла, што го отвора прашањето дали Сораја претерува со фотошопот или навистина естетската хирургија ја довела до овој резултат.

Сепак, она што најмногу привлекува внимание се нејзините огромни силикони.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara  (@sorajavucelic)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara  (@sorajavucelic)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara  (@sorajavucelic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2021 - 20:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега