ФОТО: Мини кожните панталони пукаат на неа - Накова никогаш посекси

Александра Накова во топ форма, ја покажа витката фигура во ноќен клуб.

Манекенката на себе ги истакна долгите нозе кои и се најсилен атрибут.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.05.2019 - 22:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега