ФОТО: Милошоски и Ѓорчев на дружба со сопругите и осумте деца

Пратениците од ВМРО-ДПМНЕ, Владимир Ѓорчев и Антонио Милошоски споделија заедничка фотографија од семејната дружба, на која позираат со своите сопруги и осумте деца.

„Сончев ден за игри и дружба“, напиша Милошоски во опис на фотографијата.

Двајцата пратеници имаат по 4 деца, а овој пат одлучија да прикажат една друга своја страна, односно како го поминуваат слободното време додека не се во Собрание и не ги извршуваат работните обврски.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.10.2019 - 10:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега