ФОТО: Милица потрошила 2.300 евра на бунда - во Германија понела полн паричник, па ја купила неа

Српската пејачка Милица Павловиќ била во Берлин и потрошила голема количина пари на гардероба.

Пејачката понела полн паричник, па се честела со прескапа бунда.

Милица посетила и некои од најскапите ресторани во Берлин. Пробала разни вегански специјалитети затоа што веќе неколку месеци не јаде месо. Вели дека има многу повеќе енергија откако така се храни.

Погледнете ја бундата која вреди 2.300 евра:

 
 
 
View this post on Instagram

Somewhere in Berlin @inverno_caldo 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on Jan 12, 2020 at 11:22am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2020 - 08:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега