Фото: Милан Станковиќ заврши во болница

Популарниот пејач Милан Станковиќ објави лоши вести на својот Инстаграм профил.

Објавувајќи видео од себе на инфузија ги загрижи своите фанови.

Изгледа дека Станковиќ премногу работел изминатиов период, па завршил во болница.

-Опоравување од исцрпувачкиот викенд - напишал тој во опис на фотографијата.

milan stanković

 

 

 

17.01.2018 - 23:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа