ФОТО: Мила Царовска со синот и партнерот на стадион навиваше за Македонија

Министерката за труд и социјална политика, Мила Царовска, заедно со синот и својот партнер Горан Георгиевски, вчера беше на стадион за да ја поддржи македонската фудбалска репрезентација.

Царовска, ретко објавува приватни слики на социјалните мрежи, но овојпат сподели фотографија на „Фејсбук“. „

Навиваме за победа“, напиша таа во опис на фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.10.2019 - 13:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега