ФОТО: Мицкоски и честиташе на Тамара со „Македонија вечна"

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, се огласи на Фејсбук и честиташе на Тамара Тодевска за пласманот, со Македонија вечна.

-Честитки за Тамара. Македонија вечна, порача Мицкоски.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.05.2019 - 11:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега