ФОТО: Мицкоски го искористи убавото време за искачување на Водно

 

Искачувањето на Мицкоски го забележале планинари кои исто така тргнале пеш по патеките кон Милениумскиот крст.

-Некои со кола, а некои со пешачење. Меѓу нас и Мицкоски до врвот на Водно, стои во коментарот објавен на Фејсбукот на една девојка.

 

 

 

17.02.2018 - 14:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа