ФОТО: Меланија Трамп диктира трендови - носи капут каков би посакала секоја жена

Меланија Трамп сака да носи едноставна, но елегантна облека како што се фустани и капути во текот на зимата.

Меланија за заминувањето на Флорида со Доналд Трамп облекла капут во светло виолетова боја, а и длабоки кафеави чизми, па така го нагласила капутот.

Кај неа секој детаљ е на место и со стилот ги воодушевува жените ширум светот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.01.2020 - 08:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега