ФОТО: Меланија облече чевли кои повеќето мажи не ги поднесуваат - таа во нив изгледа неверојатно добро

Меланија и Доналд Трамп заминаа во Индија, а првата дама на пат тргна со беспрекорен имиџ.

Претседателот на Америка како да верува дека црвената вратоврска му носи најмногу среќа, па скоро и не ја соблекува. Чудните гримаси со време станаа негов заштитен знак, а цел е модно да ја засени сопругата Меланија, никогаш не ни имал.

Melanija Tramp često nosi balentanke

На тоа поле Трамп е мудар, затоа што невозможно е да се победи Меланија која облече панталони со шик црно-бел дезен, едноставна црна ролка и капут во иста боја и класични балетанки.

Trampa pogoodio virus džentlmenstva

Балетанките биле тие кои го обележале нејзиното модно издание.

Иронично или не, на мажите овој модел чевли за жени и не им е многу омилен. Велат дека жените ги прави постари и се доста неатрактивни.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.02.2020 - 10:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега