Фото: Меган се појави во фустан со кој ги изненади сите

Меган Маркл, кралската снаа во друштво на сопругот се појави во фустан во каков што не сме ја виделе до сега.

Таа на изложба за Нелсон Мандела се појави во креација од 700 долари.

 

 

 

18.07.2018 - 18:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега