ФОТО: Мажите гледаат без да трепнат - скопјанката Елеонора позираше гола, совршениот задник и силиконите во прв план

Скопјанката Елеонора Миљковиќ која македонската јавност ја запозна во реалното шоу „Задруга“ секојдневно на социјалните мрежи споделува разголени фотографии.

Но, овој пат отиде чекор подалеку.

Овој пат Елеонора позираше гола, а градите ги покри со рацете. Освен што нацираат нејзините силикони, Елеонора преку тангата го покажа и совршениот задник.

Инаку, Елеонора деновиве изјави дека се преселила во Белград, каде започнува нешто ново во нејзината кариера. За што точно станува збор не сакаше да открие.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eleonora Miljkovic (@__elle.m__)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.02.2021 - 13:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега