ФОТО: Марк од „Брза кујна" денеска ги израдува колегите вака

Марк кој со своите вешти и брзи раце го гледаме во Брза кујна, каде сите не забавува, не заборави дека денеска е Светски ден на готвачите, и како вистински професионалец, упати честитка на социјалните мрежи. 

„Ви честитам среќен празник на сите колеги и пријатели готвачи… денеска е светски ден на готвачите!“ – напиша готвачот од хит-кулинарското шоу на Сител во постот на својот профил.

 
 
20.10.2016 - 11:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа