ФОТО: Марјана и Северина со оваа фотографија го запалија Инстаграм

 

Која од која поубава, Марјана и Северина со заедничка фотографија го запалија Прилеп.

 

 

 

 

17.07.2017 - 11:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа