Фото: Маријана покажа во што е најдобра - создава магија со рацете

 

Популарната ТВ водителка и Лото девојка, Марија Станојковска на својот Инстаграм профил објави фотографии преку кои го покажа својот талент. По сѐ изгледа Маријана освен како водителка добро се снаоѓа и како шминкер. Таа покажа како изгледа кога самата ќе се нашминка, а со тоа и спсобноста на нејзините талентирани раце.

 

 

 

13.10.2017 - 10:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа