ФОТО: Марија Шерифовиќ сите ги запрепасти - го покажа телото во костим за капење

МАрија Шерифовиќ периодов ослабе, а иако никогаш не го покажува своето тело, сега изненади и објави фотографија во костим за капење. 

 

 

 

17.07.2017 - 09:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа