ФОТО: Марија Шерифовиќ откри со кого го дели креветот

Околу животот на српската пејачка Марија Шерифовиќ секогаш се водат некои полемики, а таа поради тоа таа не возбудува, туку си тера по свое и бележи успеси.

Познато е дека пејачката е врзана со своето куче Хака, со кого често објавува фотографии на својот профил на Инстаграм.

 
 
 
View this post on Instagram

Moj bucko. #RecoveryMode

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on Dec 10, 2019 at 7:57am PST

08.03.2020 - 14:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега