ФОТО: Манекенката со бујни облини во претесно бикини

Британската старлета и манекенка Деми Роуз објави неколку фотографии во розево бикини кое изгледа премало за нејзините облини.

Имено на плажа во Лос Анџелес со велосипед во минијатурно и очигледно претесни бикини ги собра сите погледни.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

Bikes and bunnies @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi (@demirose) on Feb 25, 2020 at 1:05pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.02.2020 - 11:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега