Фото: Македонските ракометари славеа во соблекувалната

Голема радост за македонските ракометари кои славеа во соблекувалната по заверката на пласманот на Светското првенство во Германија и Данска. 

 

 

 

13.06.2018 - 20:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега