ФОТО: Македонскиот пејачк ќе стане татко - со една фотографија го откри полот на бебето

Пејачот Филип Божиновски и неговата сопруга Сања Митровски ќе станат родители во време на коронавирус.

„Во ова лудо време, чекаме да ни се случи убава работа“, напиша Филип Божиновски на социјалните мрежи, заедно фотографии на кои се гледа дека Сања веќе е во напредна бременост.

Поради претпоставките за полот на бебето, тој објави фотографија на која тој и Сања се држат за рака, а во исто време држат и женски бебешки чевли.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.07.2020 - 14:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега