ФОТО: Македонскиот пејач рака под рака со згодната српска пејачка

Македонскиот пејач, победник на „Ѕвездите на Гранд“, Ристе Ристевски се пресели во Белград, каде вели дека му е полесно да живее поради работните обврски кои ги има во Србија.

Тој на својот Инстаграм профил сподели фотографии од дружбата со српската пејачка Катарина Живковиќ.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2019 - 19:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега