ФОТО: Македонската водителка сподели фотографија од болница - „Не сум во оддел психијатрија“

Македонската водителка Миа Костова одлучи да ги шокира своите фанови со споделување на фотографија од болница, но веднаш потоа разјасни за што станува збор.

Со цел да ги засити љубопитните, таа уште пред да почне да се пишува зошто е во болница, одлучи самата да каже.

„Не сум на консултација за пластична хирургија. Не сум трудна. Не сум во оддел психијатрија. Спокојно, рутински од чиста култура“, напиша Миа на фотографијата.

 

 

 

14.11.2018 - 14:43
Фото: 
Вистина.мк

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега