ФОТО: Македонската водителка направи естетска корекција и го покажа тоа

Македонската водителка Елена која ја води емисијата Живот со стил, направи корекција и јавно го покажа тоа.

Таа ги пополни усните за да биде уште позадоволна со изгледот и го објави тоа на социјалните мрежи.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.12.2018 - 09:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега