ФОТО: Македонската водителка ја покажа витката фигура - позираше легната на подот од својот дом

Водителката лена Стојановска- Јанковска со која гледачите го почнуваат утрото со утринската програма на ТВ Сител „Ја сакам Македонија“ е активна и на социјалните мрежи, каде редовно објавува фотографии и од приватниот живот.

Во овие денови кога сите сме затворени, секој на свој начин се обидува да го помине времето правејчи нешто корисно за себе.

Убавата водителката објави фотографија на која покажа како го размрдува своето тело во домашни услови и ја покажа витката фигура.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.05.2020 - 14:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега