ФОТО: Македонската убавица позираше целосно гола легната на кревет

Некогашната менекнка и топ модел Цеце Георгиев по раѓањето на својата ќерка, телото повторно го врати во совшрена форма.

Таа на својот Инстаграм профил постојано објавува разголени фотографии, но сега отиде чекор понапред.

Објави фотографија на која е целосно гола и лежи на кревет.

„Кога нема што друго да се прави“, напиша таа во опис на фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.07.2020 - 10:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега