ФОТО: Македонската убавица ја покажа ќерката - „Малата принцеза е твоја копија“

Македонската манекенка Цеце Орешкова се породи пред два месеци, а веќе ја покажа својата ќеркичка Кара Розмари, која е нејзинот прво дете во бракот со манекенот Кристијан Георгиев.

Веднаш по објавувањето на фотографијата нејзините пријатели оставија коментари, а еден од нив гласи „Малата принцеза е твоја копија“.

Во моментов Цеце и Кристијан не се активни во модниот свет, а времето го минуваат во нивниот коњички клуб. Двајцата се големи љубител на животните, па Цеце од Кристијан доби коњ како свадбен подарок.

 

 

 

10.09.2018 - 17:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега