Фото: Македонската пејачка за прв пат позира со бебето

 

Пејачката Софија Манева која стана мајка, позира за прв пат со синчето и сопругот. Фотографијата како разгледница.

 

 

 

13.09.2017 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа