ФОТО: Македонската пејачка позираше гола држејќи го во прегратка својот син

Македонската пејачка која се прослави со учеството на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, Елена Миленковска и нејзиниот сопруг Гуре Маринковиќ, кој е исто така пејач во Србија, станаа родители на нивното прво дете, синот Максим.

Тие двајца како горди родители редовно објавуваат фотографии на Инстаграм од нивната прва љубов.

Овој пат Гуте објави и фотографија на која РЕлена позира гола, свртена со грб, а во прегратки го држи синот.

„Ги имам најубавите модели. Фала ти Боже што си ми го покажа патот до неа и што ми го подари него“, напиша Гуте во описот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

31.07.2020 - 12:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега