ФОТО: Македонската пејачка одговори дали ставила силикони

Младата и талентирана пејачка Мартија Станојковиќ станува се популарна во нашата земја , но и во регионот откако ги освои симпатиите на публиката преку учеството на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“.

Од мало слатко девојче, Мартија од Куманово порасна во вистинска убавица.

Таа на социјалните мрежу често споделува и провокативни фотографии , на кои ги истакнува своите облини.

Тоа ги инспирираше фановите да ја прашаат дали вградила силикони.

Таа со фотографија на Инстаграм им одговори на прашањето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.09.2020 - 13:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега