ФОТО: Македонската пејачка направи драстична промена на изгледот - дефинитивно е непрепознатлива

Македонската пејачка Елена Миленковска која сите ја запознавме по учеството во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ е доста аквтивна и на социјалните мрежи, каде често споделува фотографии од неа и нејзиното семејство.

Мажена е за пејачот Александар Гуте Маринковиќ со кој го има синот Максим.

Поради мајчинството кратко време паузираше од настапите, но сега повторно се врати на сцена, повторно на „Ѕвездите на Гранд“.

Она што изненади многумина е промената на изгледот.

Елена повеќе не е бринета, направи драстична промена.

Како ви се допаѓа?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@elenamilenkovskaa)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 15:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега