ФОТО: Македонската пејачка како „плус-сајз“ модел ги покажа облините

Популарната македонска пејачка Сара Мејс, се пофали ја социјалната мрежа Инстаграм дека е плус-сајз модел. 

 

 

„Плус-сајз модел! Одсекогаш сакав да бидам пополничка. А и сакам да си ручкам. Благодарение на „Дерма бела“ и начинот на кој го третираат моето тело (веќе последните два месеци) не се срамам од мојата постпартум тежина и изглед – пишува Сара Мејс.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.04.2019 - 09:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега