ФОТО: Македонската пејачка и нејзината сестра се копија една на друга

Македонската пејачка Лина Пејовска објави заедничка фотографија со сестра ѝ, на која позираат со исплазени јазици.

Она што многумина го забележаа е дека тие две неверојатно многу си личат.

Едната со шминка, а другата природна, сеедно, двете изгледаат прекрасно.

 
 
 
View this post on Instagram

sis

A post shared by PEJOVSKA LINA (@pejovskalina) on Oct 6, 2019 at 10:38am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.10.2019 - 20:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега