ФОТО: Македонската пејачка гола во постела

Младата македонска пејачка Теа Трајковска пали и жари со провокативните фотографии, а овој пат сподели фотографија на која е гола во постела.

„Добро утро“ гласи описот на фотографијата каде е гола и свртена со грб.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.03.2019 - 11:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега